Schonen

Отчет Ассоциации аллергологов Украины об исследовании продукции «Аллервег»

Всеукраїнська громадська організація

Україна, 21036, м. Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 5,

тел. (0432) 520362

Розрахунковий рахунок UA423510050000026007436647200 у АТ «УКРСИББАНК» МФО 351005, код ЕДРПОУ 34788396

Вих. № 5 від 17.12.2021 р.

Представництво

«Дельта Медікел

Промоушнз АГ»

Україна, 08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Чорновола, 43

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація алергологів України» є добровільним громадським об’єднанням, яке сприяє формуванню та розвитку єдиного алергологічного медичного простору, втіленню в Україні найкращих світових практик та досвіду в сфері алергології, впровадженню міжнародних стандартів надання медичних послуг, а також сприяє реформуванню алергології та розвитку приватної алергологічної медичної практики в Україні.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація алергологів України» добре знайома з позитивною практикою застосування в алергології та в інших медичних спеціальностях продукції, що імпортуються на територію України Представництвом «Дельта Медікел Промоушнз АГ» та виробляється Delta Medical Promotions AG/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе, 26, Цюрих CH-8001, Швейцарія, на виробничій дільниці: Польща, Моздзєрзовцув 6a, 43-602 Яворжно.

Президія Всеукраїнської громадської організації «Асоціація алергологів України» на своєму засіданні 17.12.2021 р. розглянула надані Представництвом «Дельта Медікел Промоушнз АГ» матеріали щодо результатів дослідження продукції «Аллервег» *, а саме:

Аллервег, Allerweg – емульсія для елімінації алергенів;

Аллервег, Allerweg – спрей для елімінації алергенів.

В результаті розгляду наданих матеріалів, перелік яких наведений нижче, Всеукраїнська громадська організація «Асоціація алергологів України» даним звітом підтверджує, що офіційно рекомендує застосування в практиці з метою елімінації алергенів наступну продукцію:

Аллервег, Allerweg – емульсія для елімінації алергенів;

Аллервег, Allerweg – спрей для елімінації алергенів.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація алергологів України» дозволяє Представництву «Дельта Медікел Промоушнз АГ»:

застосовувати напис «Рекомендовано Асоціацією алергологів України для застосування з метою елімінації алергенів на пакуванні наступної продукції, а також в будь-яких маркетингових, інформаційних та рекламних матеріалах Представництва «Дельта Медікел Промоушнз АГ» (в тому числі і на веб-сайті Представництва «Дельта Медікел Промоушнз АГ», на веб-сайтах авторизованих інтернет-магазинів та в місцях продажу), що стосуються наступної продукції: Аллервег, Allerweg – емульсія для елімінації алергенів; Аллервег, Allerweg – спрей для елімінації алергенів.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація алергологів України» дозволяє Представництву «Дельта Медікел Промоушнз АГ»:

застосовувати напис «Рекомендовано «Асоціацією алергологів України» для застосування для немовлят, дітей та дорослих на пакуванні наступної продукції, а також в будь-яких маркетингових, інформаційних та рекламних матеріалах Представництва «Дельта Медікел Промоушнз АГ» (в тому числі і на веб-сайті Представництва «Дельта Медікел Промоушнз АГ», на веб-сайтах авторизованих інтернет-магазинів та в місцях продажу), що стосуються наступної продукції: Аллервег, Allerweg – емульсія для елімінації алергенів; Аллервег, Allerweg – спрей для елімінації алергенів.

Даний дозвіл поширює свою дію на територію України, є безоплатним та не обмежений в часі використання.

* Перелік розглянутих документів:

* ALLERGOFF. Acute toxicity studies. According to OECD guideline no. 420. Code: OS-7/05. Pszczyna, November 2005.

* Waldemar Sójka, M.D. CLINICAL EVALUATION. R E P O R T r e g a r d i n g the medical device: ALLERGOFF. Ciechocinek, 28 December 2012.

* Результати клінічних досліджень, які проведені в Департаменті внутрішніх хвороб, алергології та клінічної імунології в Забже та у Медичному університеті Силезії в Катовіце.

* Інструкція із застосування «Засіб акарицидний АЛЛЕРВЕГ спрей для елімінації алергенів/ALLERWEG spray for allergens eliminаtion (бензилбензоат 2,5-3%)».

*Інструкція із застосування «Засіб акарицидний АЛЛЕРВЕГ емульсія для елімінації алергенів/ALLERWEG spray for allergens eliminаtion (бензилбензоат 2,5-3%)».

* Гогунская И.В., Пухлик Б.М., Корицкая И.В., Забродская Л.В. Профілактика круглогодичного аллергического ринита с помощью химических инсектицидов. Ринологія. 2008. №4. С. 16-24.

Президент Асоціації алергологів    України проф. Зайков С.В.